Vrele gume

Forum internet izdanja časopisa za automobilizam, motociklizam i nautiku
Danas je Pet, 01. 8 2014. 17:54

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 131 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Lavlja kandza
PostPoslato: Sre, 11. 7 2007. 19:18 
New Member

Pridružio se: Sre, 04. 7 2007. 0:42
Pozdrav,
Mozete li reci cenu lavlje kandze i princip kupovine?
Gledao sam po forumu i po netu, ali nigde ne mogu naci cene.Doduse, nasao sam broj telefona prodavnica, ali koliko god zvao niko se ne javlja.
Hvala.

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: Pon, 06. 8 2007. 12:47 
New Member

Pridružio se: Pon, 13. 2 2006. 21:56
Postovani, cena LK je 6850din. u Nis saljemo pouzecem, postarina je 300 dinara, i ako narucite sledeci dan dolazi.
Mozete poruciti na tel 011 301 888 9.
pozdrav
Sinisa
Ovo je stiglo meni pre par dana ,posto sam zahtevao informaciju iz jedne firme,medjutim izgleda mi nesto mnogo jeftino pa nisam siguran da je to ona prava.Ako neko nesto zna neka se javi.

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: Pon, 06. 8 2007. 13:59 
Forum Member
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sre, 10. 8 2005. 0:07
Garaža: Fiat Punto Multijet
Toliko sam je i ja platio u oktobru prosle godine...

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: Pon, 06. 8 2007. 14:24 
Forum Member
Korisnikov avatar

Pridružio se: Čet, 22. 6 2006. 1:49
To je to, toliko sam i ja platio, toliko je platio i moj ortak koji je uzeo pre par dana. Adresa im je Zage Malivuk, a telefon 011 323 44 32

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: Pon, 06. 8 2007. 14:37 
New Member

Pridružio se: Pon, 13. 2 2006. 21:56
Kako ste zadovoljni istom,jel ste je sami ugradili,jer treba nesto da se zna prilikom montiranja ?Jel imate i alarm u autu ili ne?Ja imam samo centralno zakljucavanje od zastite,za sada.

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: Pon, 06. 8 2007. 16:25 
Forum Member
Korisnikov avatar

Pridružio se: Čet, 22. 6 2006. 1:49
skaka je napisao:
Kako ste zadovoljni istom,jel ste je sami ugradili,jer treba nesto da se zna prilikom montiranja ?Jel imate i alarm u autu ili ne?Ja imam samo centralno zakljucavanje od zastite,za sada.

Ne znam sta vozis, ali po meni je kandza idealna za jeftinije automobile. Ja vozim Z10 i idem logikom da ce lopov kad ugleda kandzu radije da odustane od obijanja iste i da usmeri svoj rizik na neki isplativiji (skuplji) automobil. :wink: Da imam neku vredniju masinu sigurno bih se pre odlucio za Zeder ili neki sofisticiran alarmni uredjaj. Sto se tice montaze, nema nikakve mudrosti, dobijes LK prilagodjenu volanu auta koji imas, a na uputstvu ti pise kako da je postavis i zakljucas. Veci je problem navici se na tezinu same kandzurine i na konstantno mrmljanje suvozaca da im smeta (jer je stavljam ispred suvozacevog sedista) 8)

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: Pon, 06. 8 2007. 23:55 
Forum Member
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sre, 10. 8 2005. 0:07
Garaža: Fiat Punto Multijet
Ista situacija... U pocetku sam pizdeo sto je ogromna i teska i sto sam izgulio plastiku oko volana... Sad sam se izvestio, sve to zacas montiram i demontiram... Isto se i kod mene suvozaci stalno zale, smeta im :)

Vrh

Tema posta: LK
PostPoslato: Pon, 22. 10 2007. 12:23 
New Member

Pridružio se: Uto, 04. 11 2003. 23:58
Kod Arene tj u Proleterske solidarnosti i u Dimitrija Tucovica i
Zage Malivuk se prodaje ista LK. Ja sam ranije kupovao u Zage malivuk, ali kod hale Arena podese kandzu, da je stavljam sa 2 mala prsta, izbruse, imaju izbor za svaki automobil, castio sam ih dodatno pa su meni i oblepili nekom mekanom trakom i zalepili gumu, tako da ne guli nigde volan.

Vrh

Tema posta: Re: Lavlja kandza
PostPoslato: Čet, 02. 4 2009. 14:58 
Forum Member
Korisnikov avatar

Pridružio se: Pon, 16. 3 2009. 11:39
Garaža: Totoya Celica T23
jel zna neko koliko sada kosta lavlja kandza ?

Vrh

PostPoslato: Čet, 02. 4 2009. 20:14 
New Member

Pridružio se: Pon, 12. 9 2005. 13:11
Evo izvestaja iz prve ruke (sa sajma). Lavlja kandza kosta 9500 dinara, a sa sajamskim popustom 8550. Zeder kosta 19.000 (sa popustom 17.100).

Vrh

PostPoslato: Čet, 02. 4 2009. 22:05 
Forum Member
Korisnikov avatar

XXXMAN je napisao:
Evo izvestaja iz prve ruke (sa sajma). Lavlja kandza kosta 9500 dinara, a sa sajamskim popustom 8550. Zeder kosta 19.000 (sa popustom 17.100).

ziv bio !

Vrh

PostPoslato: Pon, 06. 4 2009. 23:00 
New Member
Korisnikov avatar

Pridružio se: Čet, 27. 11 2008. 23:47
Imam Lavlju kandzu, odusevljen sam kako izgleda, ali sam odmah poceo da se cesem. Izgleda lepo , vrlo lako je montiram bez ikakve ogrebotine na volanu. Tamo cime je grebala sada je presvucena nekim materijalom. Medjutim javlja se problem gde je odloziti. Ispred suvozacevih nogu bas nije prakticno. U gepeku landara. Heh. Ima li neko ideju kako je odloziti?

Vrh

PostPoslato: Uto, 07. 4 2009. 0:17 
Forum Member
Korisnikov avatar

todos je napisao:
Imam Lavlju kandzu, odusevljen sam kako izgleda, ali sam odmah poceo da se cesem. Izgleda lepo , vrlo lako je montiram bez ikakve ogrebotine na volanu. Tamo cime je grebala sada je presvucena nekim materijalom. Medjutim javlja se problem gde je odloziti. Ispred suvozacevih nogu bas nije prakticno. U gepeku landara. Heh. Ima li neko ideju kako je odloziti?

ja moju odlazem ispod suzvozacevih nogu...tacnije.. zavucem onaj duzi deo ispod sedista tako da viri veoma malo i ne smeta nikom ko sedi kao suvozac, dugi deo kandze onaj manji.. stavim ispred menjaca tamo gde su oni drzaci za case/flasice tacno lepo stane. Ako te to smara.. onda stavi iza sedista nazad ...a da je cimas iz gepeka non stop...to je vec cimanje.

Vrh

PostPoslato: Uto, 07. 4 2009. 2:27 
Forum Member
Korisnikov avatar

Pridružio se: Pet, 12. 10 2007. 2:32
Garaža: VW Caddy 1.9TDI, 207 1.4hdi
Ja sam moju odlagao iza zadnjeg sedista, naravno sa mesta vozaca. Lavlja kandzu iza jednog, a onaj klin iza drugog da ne lupka.
nego o kakvoj gumi pricate, ja sa 2002. imao LK sa tom gumom po celoj duzini iste. Jel sad postavljaju i na taj skidajuci deo gumu, jer mi je ona malo oderala rucicu migavca i brisaca.

Vrh

PostPoslato: Uto, 07. 4 2009. 9:57 
New Member
Korisnikov avatar

Pridružio se: Čet, 27. 11 2008. 23:47
Negde sam procitao da ranije nije tako dobro zasticena. Nisam imao, za kombi na slici koga vozim 11 godina nisam ni cestito zakljucavao. Nego sad sa Berlingom je druga stvar. Posto je LK za svaki drugi tip volana drugacija, sada se proizvodi preciznije.

Vrh

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 131 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]