Vrele gume

Forum internet izdanja časopisa za automobilizam, motociklizam i nautiku
Danas je Ned, 20. 4 2014. 10:44

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 110 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: Sre, 03. 12 2008. 15:18 
New Member

Pridružio se: Sre, 03. 12 2008. 15:07
Ljudi jel zna neko gde dobro rade dubinsko pranje u Beogradu i koliko otprilike kosta?

Vrh

Tema posta: Re: Dubinsko pranje
PostPoslato: Sre, 03. 12 2008. 20:20 
Forum Member
Korisnikov avatar

Pridružio se: Čet, 12. 6 2008. 11:31
Garaža: Peugeot 406 SW
Bezanijska kosa, autoperionica "Cuki", oko 50E...

Vrh

PostPoslato: Sre, 03. 12 2008. 22:25 
New Member

Pridružio se: Sre, 03. 12 2008. 15:07
HVALA! :)

Vrh

PostPoslato: Sre, 03. 12 2008. 22:31 
Forum Member
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sre, 31. 3 2004. 11:57
http://www.autopranje.co.yu/"

Ja sam radio kod njih više radi dezinfekcije nego što je bilo mnogo prljavštine, i veoma sam zadovoljan. Cena za Ford Mondeo je 5000 dinara.

Vrh

PostPoslato: Čet, 30. 7 2009. 9:00 
New Member

Pridružio se: Čet, 30. 7 2009. 8:55
Pozdrav ja sam radio dubinsko u Clean Servisu (www.cleanservice.rs) cena pranja za fiat stilo je bila 2.700 dinara!
Ekstra sam zadovoljan, bas su dobro odradili! A i ustedeo sam oko 1.800 dindzi jer su mi u dve druge perionice trazili 4.500!!!

Vrh

PostPoslato: Čet, 30. 7 2009. 9:18 
Forum Member
Korisnikov avatar

Pridružio se: Pet, 23. 3 2007. 16:15
Garaža: Honda Civic EU 1.6 VTEC 2003
Za koji auto je 1800, peglicu? :lol:
Šalim se. Vidim da je jeftino, a nadam se kvalitetno kao što kažeš. Ja sam planirao to da radim još proletos pa nisam, a sad nema šanse.

Vrh

PostPoslato: Čet, 30. 7 2009. 13:02 
Forum Member
Korisnikov avatar

bokibokiboki, zanima me samo cime oni to rade, kad im se isplati za 1800 da rade dubinsko... i sta su radili u autu?

Vrh

PostPoslato: Čet, 30. 7 2009. 14:30 
Banned
Korisnikov avatar

Pridružio se: Pon, 08. 12 2008. 17:54
Malivuk406 je napisao:
bokibokiboki, zanima me samo cime oni to rade, kad im se isplati za 1800 da rade dubinsko... i sta su radili u autu?

Dobro citaj, kaze da je ustedeo oko 1800. a sama cena je bila 2700 :D
P.S. Da ti ne radi cale na shtajgi?
Odakle si? Mozda te znam :oops:

Vrh

PostPoslato: Čet, 30. 7 2009. 17:34 
Forum Member
Korisnikov avatar

Pridružio se: Pet, 23. 3 2007. 16:15
Garaža: Honda Civic EU 1.6 VTEC 2003
Auto enterijer / od 1800 do 3500 din

http://www.cleanservice.rs/cene.html

Vrh

PostPoslato: Čet, 30. 7 2009. 17:46 
Forum Member

Pridružio se: Uto, 12. 2 2008. 9:44
Garaža: VW Passat B 5.5 1.8 T
Nisu loše cene...

Kad porastem hoću da budem atomski sat!

Vrh

PostPoslato: Čet, 30. 7 2009. 19:56 
Forum Member
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sub, 27. 6 2009. 0:13
Garaža: Audi Cabriolet
Pozzz svima!

Zanima me sta to rade sve u auto perionicama kad vrse dubinsko ciscenje???

Vrh

PostPoslato: Čet, 30. 7 2009. 20:53 
Forum Member
Korisnikov avatar

disciplina, vise je na aerodromu i van grada...

zanima me da li ovi iz servisa rade svako dugmence i tepih, nebo, stubove, tablu, tapacire, ili samo sedista dubinski...
s obzirom na vreme potrebno za komplet pranje i zaradu onog ko radi i potrosene hemikalije i ono sto ide vlasniku, cena od 2000 din je smesna...

Vrh

PostPoslato: Čet, 30. 7 2009. 23:32 
New Member

Pridružio se: Čet, 30. 7 2009. 8:55
Malivuk406 je napisao:
disciplina, vise je na aerodromu i van grada...

zanima me da li ovi iz servisa rade svako dugmence i tepih, nebo, stubove, tablu, tapacire, ili samo sedista dubinski...
s obzirom na vreme potrebno za komplet pranje i zaradu onog ko radi i potrosene hemikalije i ono sto ide vlasniku, cena od 2000 din je smesna...

E pa uravu je ovaj lik, ja sam rekao da sam USTEDEO 1.800 dinara a ne da sam prao za te pare! Cinimi se da za 1.800 rade siacenta i tako te male automobilcice, ali moras da proveris, najbolje je da ih pozoves...
Kazem ti meni je auto bio uzas, pogotovu nebo! Bilo je zuto u pm, takvog sam ga kupio... Kada su ga odradili nisam mogao da verujem da je belo, sad je kao novo! Ni sedista nisu bila bog zna sta... Ali posle pranja... Brate vredi svake pare!
E sad ja ne znam da li tako svima peru, i posvecuju paznju, ali ja sam prezadovoljan!!! I sve sto sam rekao decku odradio je naknadno bez ikakvog cimanja! Stvarno je korektan, i naplatio je onoliko koliko smo se dogovorili pre pranja, nije me "vacario" na kraju. Jos je baja dao i neke jelkice mirisljave i tecnost za stakla, kao neki poklon... Sad planiram da teram i zenin auto, ali posle 15. avgusta valjda je do tada na odmoru...
I vrlo vazno da napomenem, to sto kazete kako mu se isplati... U prici sa njim sam izvalio da je on vlasnik, to rade neka dva brata, nemaju klasicnu perionicu nego samo rade dubinska pranja... Ja sam cekao red 3 dana, znaci verovatno im se isplati da rade za manje pare ali vise automobila, nego jedan auto u nedelju dana...
Jos jednom moja preporuka je clean service! 15. kad se vrati sa odmora teram zenin auto pa cu opet da pisem sta je bilo! :))))

Vrh

PostPoslato: Čet, 30. 7 2009. 23:50 
New Member

Pridružio se: Čet, 30. 7 2009. 23:35
trojanac je napisao:
Za koji auto je 1800, peglicu? :lol:
Šalim se. Vidim da je jeftino, a nadam se kvalitetno kao što kažeš. Ja sam planirao to da radim još proletos pa nisam, a sad nema šanse.

Ja sam isto radio dubinsko u clean service - u, i za Fiat Pandu 2005god. su trazili 1.800 din. isto sam dobio jelkicu i tecnost, nije neki poklon ali za te pare operes auto i plus dobijes nesto! Ja sam bio prezadovoljan sto se skinula fleka na tapacirungu na vratima, a ovo ostalo je samo veliki plus za njih!
Vidim da niko ne spominje trajanje pranja, ja sam kod njih dosao oko 9 h ujutru. Odmah su se bacili na njega, samo pranje je trajalo oko 2 sata, i vec oko pola 11 sam bio kuci. Decko mi je lepo rekao da otvorim prozore kad stignem kuci da bi se brze osusilo, sto sam i uradio. I auto se osusio vec oko 1-2 h popodne! Znaci za ceo proces je potrebno oko 5-6 sati... Ali recimo na nekim mestima, pre nego sto sam otisao kod njih su mi pricali kako auto mora da se pere ne znam koliko ali da ne mozes isti dan da ga vozis kuci, nego tipa dodjes danas ostavis auto i vratis se po njega za dan-dva...
I da sto kaze bokibokiboki, nije to neka klasicna perionica, ja sam ih iskreno jedva nasao. Jer taj decko to radi u nekoj garazi i dvoristu neke cinimi se privatne kuce...

Vrh

PostPoslato: Pet, 31. 7 2009. 1:37 
Forum Member
Korisnikov avatar

vidi, kad se radi pravo dubinsko ciscenje i kada se izvlaci prljavstina WAP-om, sedista ostanu mokra... bas mokra... tako da ne mozes da teras auto odma kuci - jer bi i ti bio mokar...
a isto tako, kada se rade sedista kako treba, sa svih strana, treba minimum sat vremena samo za njih...
pa onda nebo komplet da se predje, pa stitnici za sunce, pa svaki od minimum 6 stubova posebno, od neba do tepiha, pa dok ispomeras sedista, podignes zadnja, spustis, blabla, da bi presao ceo tepih, gepek, izvadis sve iz gepeka, operes i rezervni tocak, prebrises onu rupu gde on stoji, stranice, pa komandnu tablu dok odradis svako dugme posebno, svaki otvor ventilacije, pa tapacire, dok kompresorom izduvas prljavstinu iz spojeva, podizaca, ocistis sve lepo, prodje vremena... mnogo vise vremena od tih 2 sata...
tj prodje bar 4-5 sati, cistog posla, i to kad auto nije strasno prljav...
a onda se taj isti auto susi kod nas, da ne bi neko posle rekao kako se usmrdeo auto i kako smo mi krivi... i auto se ostavi oko 8-9 ujutru, a bude gotov oko 5 popodne...
i prilicno sam siguran da smo bolji od njih s obzirom na vrednost voznog parka koji dolazi :)

Vrh

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 110 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]