Vrele gume

Forum internet izdanja časopisa za automobilizam, motociklizam i nautiku
Danas je Sre, 22. 10 2014. 17:19

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 21 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2
Autoru Poruka
PostPoslato: Sre, 02. 2 2011. 23:40 
Forum Member
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sub, 06. 10 2007. 21:50
Garaža: Hyundai i30 1,4
Stan je kupljen kad' jos maltene ni temelji nisu bili. U takvim situacijama investitorova duznost je da izvrsi tehnicki prijem i uknjizbu zgrade sto je ovaj i potpisao ali nije uradio.

Inace, u pitanju je INTERNACIONAL CONSTRUCTION iliti BS GRADNJA, jedna fantomska firma, to BS znaci BRANKO STANOJEVIC a on je rodjeni brat onog Bojana Stanojevica sto je pre neku godinu bio gradski menadzer... znaci cisto da znate ako vam neko kaze da kupuje stan od njih ili ako vama slucajno naleti da znate o cemu se radi... sta mislite kako taj lik dobija poslove ako mu je brat GRADSKI menadzer... [smilie=character0049.gif]

Ja ne idem u boj po tome kolika mi sila preti, već koliku svetinju branim.

Vrh

PostPoslato: Sre, 02. 2 2011. 23:42 
Forum Member

Pridružio se: Ned, 25. 4 2010. 11:28
E, to je muka.
Daju ljudi silne pare za stanove i sta ih zadesi? Tacnije, manje boli sta moze da te zadesi (desi se), od cinjenice da ne mozes ostvariti svoja prava... Nije to felericna garderoba ili mini linija, mada i to boli nekoga, to je xxxxx €...

Sve zavisi i ko je investor. Da li je ozbiljna firma ili neko ko je dosao do kesa i odlucio da se bavi gradjevinom (gde opet imamo vise podgrupa). Najgore je sto je to veeelika mafija, kojoj niko ne moze (ili nece) stati na kraj. Kakvih sam se samo primera naslusao i sta ljudi rade, to prevazilazi i bezobrazluk, ne znam koja je prava rec...

Neki imaju tu "srecu" da se usele u stan i ostanu bez protivpozarne zastite, dok drugi stana i para nikada ne vide.
Nema sanse da bi dao novac za stan u izgradnji (i pored ustede i "ugovora) nekom "no name" investitoru.

p.s. Nema veze sa prevarenim ljudima, ali: Mnogo mi idu na zivce ti investitori, kao i drzava koja im dozvoljava da grade sve i svasta, bilo gde. Ruse kuce, grade zgrade, svaka za sebe... I ulice koje su licile na nesto postaju kao lose slozene lego kockice... kuca, kuca, zgrada, kuca, trospratnica, kuca, zuta petospratnica, zelena dvospratnica, udzerica, stakleni soliter....

Vrh

PostPoslato: Sre, 02. 2 2011. 23:53 
Forum Member

Pridružio se: Ned, 11. 10 2009. 15:16
Ogi moj savet ti je da potrazite savet na ovoj adresi: http://www.ingkomora.org.rs/
Oni bi treblo da vas upute sta vam je dalje ciniti. Jeste da je to prvenstveno za clanove komore. No Sumarac je lepo popizzzzzzz oko nekih situacija u Kragujevcu posle zemljotresa. Siguran sam da ce izaci u susret bas zbog ispitivanja toga koliko su se postovale neke norme vezane za izolaciju suterena, krova, kvaliteta cevi... Treba tu videti da li je jedno na projektu a drugo u praksi radi ustede novca. Pa ce sve to nda lepo povuci i pitanja oko izdavanja papira.

Vrh

PostPoslato: Sre, 02. 2 2011. 23:54 
Forum Member
Korisnikov avatar

Pridružio se: Uto, 10. 2 2009. 23:15
Garaža: Ford Focus
Bio sam u stotinama novoizgradjenih stanova...ne mozes ogi ni zamisliti sta sam sve video kad je gradnja u pitanju ali to nije vazno..
Mene najvise fascinira koliko ljudi koji kupuju nove stanove sa takvom lakocom daju novac za ne izgradjene stanove,zapocete ili zavrsene stanove koji su ocigledno katastrofalni u mnogim aspektima.
Meni je to prosto neverovatno kad cujem kako su dali 30,40,70 000 e...mislim kad neko zaradi 50 000 e svojim rukama i tako ih da ,sta je on ??
Kupac umesto da na neki nacin vlada situacijom u velikom broju slucajeva na kraju biva manje ili vise ostecen.
Ne znam da je iko isterao pravdu a mnogi su ostali bez icega!

Vrh

PostPoslato: Čet, 03. 2 2011. 2:05 
Forum Member

Pridružio se: Sub, 01. 8 2009. 18:19
Nista bez placa pa zidaj. :D

Vrh

PostPoslato: Pet, 11. 2 2011. 0:10 
Forum Member
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sre, 27. 10 2004. 14:30
@Ogi

Malo kasno vidim temu.

Napisi e-mail Djuri s Radio Indexa (Pozovite Djuru, svaki radni dan 10-11). Ima odjek, i to dobar.

djura@indexradio.com

Vrh

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 21 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]