Vrele gume

Forum internet izdanja časopisa za automobilizam, motociklizam i nautiku
Danas je Pon, 28. 7 2014. 18:25

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 163 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: Pet, 27. 2 2009. 0:45 
Forum Member
Korisnikov avatar

Pridružio se: Pet, 23. 3 2007. 16:15
Garaža: Honda Civic EU 1.6 VTEC 2003
Verovatno su beogradjani primetili poslednjih dana pojacane kontrole saobracajne policije. Na Novom Beogradu ih ima skoro na svakom cosku. Vidim da zaustavljaju vozila, kontrolisu, a vidim i da pisu kazne! E sad, sta pisu ne znam ali nesto pisu. A i mene su danas zaustavili. Napravio sam mali prekrsaj, mada nisam ni znao dok me nisu zaustavili. Vozio sam tramvajskim sinama nekih 50 metara kuda nije dozvoljeno, a nakon tih 50 m se ukljucuje put i sva vozila nastavljaju dalje takodje tramvajskim sinama jer je to jedini put i tim delom je dozvoljeno. Kad mi je rekao da sam napravio prekrsaj skontao sam da mozda nisam smeo tuda. A video sam ih i znao sam da su tamo ali nisam obratio paznju na znak i eto. Sreca u celoj prici da su mi sva dokumenta ispravna, vozim sa upaljenim svetlima i najbitnije, bio sam vezan. Saobracajac mi je rekao da je kazna za prekrsaj 2.000 din. Ali posto je video da sam vezan, kaze da postuje sto sam savestan vozac i ovaj put me nece kazniti, samo usmeno upozorenje. :D
Tako da povedite racuna, nemojte da pravite prekrsaje kao ja i vezite pojas! :)

Vrh

PostPoslato: Pet, 27. 2 2009. 0:48 
Forum Member
Korisnikov avatar

Pridružio se: Uto, 24. 1 2006. 15:54
I u NS su nsto pojacane. Ali dzabe dok to ne bude konstantno tako.

Life is funny, skies are sunny
Bees make honey, who needs money

Vrh

PostPoslato: Pet, 27. 2 2009. 1:11 
Forum Member
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sre, 20. 9 2006. 11:31
Neka neka..i treba.. prekoracenje brzine je najmanji problem jos u celoj prici.. ja da se pitam, postavio bih nocu patrole na svakom cosku, da hvataju pijane majmune.. jer to je ono sto ugrozava sve nas najvise definitivno u saobracaju.. Mladje sam generacije, tako da jako cesto izlazim nocu i vracam se ujutru u 2,3,4,5.. u to vreme verujte je sigurno 75% "vozaca" pijano... bukvalno gledam sa svih strana da se neka budala ne zaleti i pokupi me.. a ima cesto takvih prizora.. sto je najgore, moji najblizi drugovi ne retko rade to..al ne vredi pricati.. sve dok se ne opeku, a dace bog da to bude samo kaznom..

Vrh

PostPoslato: Pet, 27. 2 2009. 1:11 
Forum Member
Korisnikov avatar

Pridružio se: Pet, 30. 9 2005. 23:02
Trojanac, je l' se to desilo kod starog sajmista, u pravcu prema gradu?

Vrh

PostPoslato: Pet, 27. 2 2009. 1:25 
Forum Member
Korisnikov avatar

Pridružio se: Uto, 11. 7 2006. 13:13
Eto tako pokupe harac izdrkaju normalne ljude zbog sitnica i onda sve po starom a pijani klinci i dalje prolaze na crveno...

Vrh

PostPoslato: Pet, 27. 2 2009. 9:48 
Forum Member
Korisnikov avatar

Woodoo je napisao:
Trojanac, je l' se to desilo kod starog sajmista, u pravcu prema gradu?

Bas tako, na potezu od "Dejtonke" prema tramvajskom mostu. Nisam znao da je obavezno skretanje desno prema Sava Centru i da samo to parce od 50-tak metara, pre ukljucenja koje dolazi iz pravca SC, zabranjeno za saobracaj osim za tramvaje. Ko prolazi tuda ovih dana ih je sigurno primetio.

Vrh

PostPoslato: Pet, 27. 2 2009. 16:45 
Forum Member
Korisnikov avatar

Pridružio se: Ned, 27. 8 2006. 23:12
Dobih danas prvu kaznu [smilie=mad0235.gif] Krenem ujutru i u zurbi zaboravim dokumente i zaustavio me bukvalno na 3 min od kuce i naravno nije hteo da me pusti da odem kuci po njih.... 2 crvene [smilie=mad0235.gif]

--PARKING MAJSTOR--

Vrh

PostPoslato: Pet, 27. 2 2009. 17:05 
Forum Member

Pridružio se: Uto, 12. 2 2008. 9:44
Garaža: VW Passat B 5.5 1.8 T
e, pa neka ti je sa srećom, domaćine :)

Kad porastem hoću da budem atomski sat!

Vrh

PostPoslato: Pet, 27. 2 2009. 17:19 
Forum Member
Korisnikov avatar

Pridružio se: Ned, 28. 9 2008. 23:27
Ja sam pre par godina platila kaznu za nepustanje pesaka na pesackom prelazu! ( iako moram da dodam da nisam bila bas skroz kriva :D )Ali, od tada, mnogo vise pazim a narocito na tom prelazu na kom sam kaznjena! Evo danas, u Vojvode Stepe, cini mi se da sam stala na svakom pesackom na koji sam naisla...vec sam se smorila...a pesaka "ko blata" [smilie=character0029.gif]
A zaustavljali su i u ovoj ulici danas, videh da su pisali jednom pesaku zbog prelaska van pesackog!!! A to je, slozicete se vrlo cudno kad je ova ulica u pitanju jer tu se uglavnom prelazi van pesackog!!! :lol:

Vrh

PostPoslato: Sub, 28. 2 2009. 18:00 
Forum Member
Korisnikov avatar

Pridružio se: Pet, 28. 9 2007. 21:24
Svuda su pojacane kontrole, cuo sam na b92radiju juce... Na izlazu iz Negotina bila i neka racija, nisu me zaustavljali, ali videg i saobracajce i 'one druge', jure nekoga verovatno...

Vrh

PostPoslato: Ned, 01. 3 2009. 1:50 
Forum Member
Korisnikov avatar

A tek danas... derbi! Policije na sve strane, prosto mi neverovatno, kao da su ih klonirali pa ih ima vise nego ranije. :lol:

Vrh

PostPoslato: Ned, 01. 3 2009. 5:10 
Forum Member
Korisnikov avatar

Pridružio se: Uto, 06. 6 2006. 0:20
I ovde su pojacane,ali evo pre jedno pola sata ispred mene na semaforu patrola predje na crveno opusteno...

Pa, šta? I ja sam naduvan Veri Čukić pokazao izlaz na auto-put. :lol:

Vrh

PostPoslato: Pon, 02. 3 2009. 2:30 
Forum Member
Korisnikov avatar

Jutros kad sam isao sa posla povezem jednog policajca koji je stopirao. Bas sam mu pomenuo da sam primetio veci broj policajaca na ulicama poslednjih dana. Kaze da je zabelezen porast kriminala poslednjih meseci pa su pokrenute razne akcije da bi sprecili dalji rast stope kriminala. Saobracajna policija pomaze zaustavljajuci i kontrolisuci sva sumnjiva vozila, a neretko vidjamo pored saobracajaca i patrolu interventne brigade. Naravno, kad su vec na terenu primete saobracajne prekrsaje i pisu kazne. Dokle ce to tako da traje ne znam ali ako se ubrzo usvoji novi ZOBS mozemo ocekivati mnogo vise saobracajne policije na putevima nego ranije.

Vrh

PostPoslato: Pet, 20. 3 2009. 17:57 
Forum Member
Korisnikov avatar

Danas u Cara Dusana, u Zemunu, kod okretnice 17-ice vidim patrolu saobracajne policije. Desna traka prazna, svi beze u levu da ih ne zaustave. :) Ja sa mojom "osmicom", nemam cega da se bojim, lagano idem u desnoj traci i brzi sam od ovih u levoj. :D Prilazim patroli, izlece saobracajac i pokazuje rukom da stanem ali istovremeno mase i nekom u levoj traci. Ja stao i cekam, a saobracajac pokazuje belom Mercedesu 123 da stane sa strane. Cuvena 123-ojka, popularna "ciganska sreca", u poluraspadnutom stanju. Nisam video da li je vozac vezan pa je to razlog zaustavljanja ili provera tehnicke ispravnosti vozila. Ja uredno vezan, upaljena svetla, auto skoro "kao casa"... Policajac mi je samo mahnuo da produzim. :D Znam da je moj auto star i los, jedva cekam da ga zamenim za nesto bolje ali dokle god ga vozim trudim se da ga odrzavam u ispravnom stanju koliko god je to moguce. Stvarno mi nisu jasni ljudi koji izadju na ulicu u autu koji se raspada. Slikao sam danas jednu Floridu, verovatno sluzbena. Vidi se da je auto zapusten i mogu da se kladim da nije ispravan i ne bi smeo da prodje tehnicki. Postavicu sliku kad budem mogao. A takvih je na stotine... :roll:

Vrh

PostPoslato: Uto, 24. 3 2009. 23:53 
Forum Member
Korisnikov avatar

Pridružio se: Pet, 08. 2 2008. 13:36
Republicka saobracajna policija na Ibarskoj magistrali,pored svake linije tehnickog pregleda unazad 2 dana,cim vide starije vozilo,klasicna procedura,molim dignite rucnu i krenite.Sve na vanredni tehnicki pregled i niko ne prolazi bez prijave,zato OPREZ!
POZZ!

Vrh

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 163 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]