Vrele gume

Forum internet izdanja časopisa za automobilizam, motociklizam i nautiku
Danas je Pet, 19. 9 2014. 23:52

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2746 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 184  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: Pon, 23. 3 2009. 15:55 
Forum Member

Pridružio se: Uto, 11. 11 2008. 16:47
VANJA AMstaff je napisao:
Toyo zimska guma i moze nekako da se provuce ali ljetnja je blago receno katastrofa,s obzirom da mislite stavljati ljetnje gume,moj topli savjet je da bjezite od toyo gume....Vozila sam neko vrijeme na njima,naravno nove kupljene,nisam mogla docekati da se skinu s auta...Trebala bih 5 dana pricati kakve su mi neugodnosti pravile u voznji...Michelin mi je favorit,od srednje klase guma Kleber specijalno M+S ali i iskljucivo ljetnje su ok,od najnize klase guma ne bih stavljala nista na svoje auto,...

Na continentalu nisam nikad vozila,ljudi je hvale,vjerujem da je dobra u rangu Michelina ali nemam iskustva s tim gumama da bih pricala sad nesto...

Koju Toyo gumu si vozila i na kom automobilu?

Ja garantujem da je Toyo Proxes CF1 vrhunska letnja guma i za suvoa,a i za kisu!!!

A nije da nisam koristio i reprezentativnije gume,tipa Continental SportContact2,Bridgestone Turanza 300...

Inace dimenzija pneumatika je 205/55 16

Vrh

PostPoslato: Uto, 24. 3 2009. 12:44 
Forum Member

Pridružio se: Sub, 22. 11 2008. 0:13
hyuindai lantra 94god 1.6 110ks 16v,bacala me toyo gume u raskrsnici za 180 stepeni u sred ljeta,nisam sigurna koja je toyo bila,znam samo da je ljetnja...
To me opametilo da mnogo opreznije vozim,sreca kasno uvece se to desilo i nije bilo saobracaja,a ni autu mi nije bilo nista,uspjela sam nekako da izbjegnem ivicnjak :D Imala sam jos eskurzija s tim gumama i to samo s njima!Tripovala sam se da mi zadnji kocioni ne valja,promjenilo se to ali je ipak bilo do guma,kad su se makle gume tek onda :D svi problemi su nestali...

Vrh

PostPoslato: Uto, 24. 3 2009. 14:39 
Forum Member

Ne znam,mozda je neki drugi model u pitanju...Mene ove sluze vrhunski :wink:

Da ti nije bilo ulja po putu?

Vrh

PostPoslato: Uto, 24. 3 2009. 15:16 
Forum Member
Korisnikov avatar

Pridružio se: Pet, 28. 9 2007. 21:24
Cuti tamo, na Toyo si naucila da vozis :lol:

Moguce je, u CG je svuda ulja... Mada je pravi izazov, mnogo sam ponosan na to sto sam celu klisuru vozio samo desnom nogom, i opet cu :lol:

Vrh

PostPoslato: Uto, 24. 3 2009. 15:20 
Forum Member
Korisnikov avatar

Pridružio se: Uto, 10. 2 2009. 23:15
Garaža: Ford Focus
znaci vredi kupiti CF-1 U dim. 205/55 16?

Vrh

PostPoslato: Uto, 24. 3 2009. 15:21 
Forum Member

sasa069 je napisao:
Ne znam,mozda je neki drugi model u pitanju...Mene ove sluze vrhunski :wink:

Da ti nije bilo ulja po putu?

Vidljivo nista nije bilo,ma inace su me zezale te gume to je samo jedan od primjera,nisam smjela gasa dodati autu,ocajno su se ponasale na putu....Nikad ni sa jednom drugom vrstom gume nisam imala ni slican problem,da ne pominjem kakve su na kisi bile....Mada nikad i nisam vozila na izlizanim gumama i gumama slabog kvaliteta da bih uporedjivala s tim...Uvijek imam kvalitetne i nove gume na autu,toyo u mojim ocima se nije proslavio,slicne komentare sam cula od dosta ljudi,datum proizvodnje im je bio ok,...

Vrh

PostPoslato: Uto, 24. 3 2009. 15:25 
Forum Member

mishkom je napisao:
Cuti tamo, na Toyo si naucila da vozis :lol:

Moguce je, u CG je svuda ulja... Mada je pravi izazov, mnogo sam ponosan na to sto sam celu klisuru vozio samo desnom nogom, i opet cu :lol:

hehe... ti znas.....Ja sam vozila s godinama kad tebe jos nisu pustali da sjednes naprijed na mjesto suvozaca :lol: ,nego ti je zadnja klupa bila jedino utociste
:lol:

Vrh

PostPoslato: Uto, 24. 3 2009. 15:36 
Forum Member

sasa LBG je napisao:

Tvoj izbor,ja nemam para da bi ih trosila na jeftine stvari.....Sto je najgore ta guma i nije jeftina!!!!Srednja klasa gume??????Ja je ne dozivljavam tako....Moj izbor bi bio iskljucivo Kleber,sad ne znam kako mjenjas gume sezonski ili.....M+S se brze trosi i neznam koliko se isplati uzimati je sada,ali sto se voznje tice nju preferiram....
U srednjoj klasi...Kod mene je bila 14-tica kad sam stavljala toyo

Poslednji put menjao VANJA AMstaff dana Uto, 24. 3 2009. 15:42, izmenjena samo jedanput

Vrh

PostPoslato: Uto, 24. 3 2009. 15:41 
Forum Member
Korisnikov avatar

sasa LBG je napisao:

Tvoj izbor,ja nemam para da bi ih trosila na jeftine stvari.....Sto je najgore ta guma i nije jeftina!!!!Srednja klasa gume....Moj izbor bi bio iskljucivo Kleber,sad ne znam kako mjenjas gume sezonski ili.....M+S se brze trosi i neznam koliko se isplati uzimati je sada,ali sto se voznje tice nju preferiram....
U srednjoj klasi

leti vozim letnje,zimi zimske! uglavnom mnogi hvale toyo pa zato pitam! mene pre svega zanimaju mekane samim tim i udobne gume,u principu kupujem Michelin trenutno imam na autu Semperit i za divno cudo mekane su i tihe!
Verovatno cu kupiti Michelin,ali ipak se malo interesujem i za druge.

Vrh

PostPoslato: Uto, 24. 3 2009. 16:04 
Forum Member

sasa LBG je napisao:
sasa LBG je napisao:

Tvoj izbor,ja nemam para da bi ih trosila na jeftine stvari.....Sto je najgore ta guma i nije jeftina!!!!Srednja klasa gume....Moj izbor bi bio iskljucivo Kleber,sad ne znam kako mjenjas gume sezonski ili.....M+S se brze trosi i neznam koliko se isplati uzimati je sada,ali sto se voznje tice nju preferiram....
U srednjoj klasi

leti vozim letnje,zimi zimske! uglavnom mnogi hvale toyo pa zato pitam! mene pre svega zanimaju mekane samim tim i udobne gume,u principu kupujem Michelin trenutno imam na autu Semperit i za divno cudo mekane su i tihe!
Verovatno cu kupiti Michelin,ali ipak se malo interesujem i za druge.

Alpin Michelin cu ja stavljati u septembru,fenomenalne su,imamo ih na Renaultu,kako idu po ledu preko Rogoja......mmmmmm
Sad imam fabricke E.Saver,da budem iskrena nisam vozila po kisi s njima,nema potrebe kad imam na raspolaganju 2 auta sa zimskim pogonskim mada ja to vise da ne prljam auto...,tek sam 900km presla i nemam nekih sad utisaka,zale se ljudi da na kisi nisu nesto,sta znam,isto tako nisam agresivnije vozila auto jos uvijek...
Nek se razradi prvo,jos nije leglo sve na svoje mjesto....
Toyo ima strasno dobru reklamu,bila sam na prezentaciji,imaju strasnu marketing kampanju....Imam jednu teoriju,ne znam koliko je tacna ali moguce je da oni nama ne isporucuju isti kvalitet gume kao za druga trzista,specijalno svoje...Moguce je da je ovo sto je u Cg bilo uvezeno neki skart....Dosta ljudi znam da se zalilo....Mozda je ovaj momak imao srece i kupio toyo koja je bila namjenjena za neko drugo trziste i da u Srbiji neko uvozi te gume....Sve je moguce..... [smilie=character0061.gif] [smilie=mad0270.gif]

Vrh

PostPoslato: Uto, 24. 3 2009. 16:15 
Forum Member
Korisnikov avatar

Ma i u srbiji i u cg su cene naduvane a dali je skart to nikad necemo znati!!! mada moram priznati da me Michelin nikad nije razocarao.

Vrh

PostPoslato: Uto, 24. 3 2009. 16:35 
Forum Member

Naravno! :D

Vrh

PostPoslato: Sre, 25. 3 2009. 15:10 
Forum Member

Cekaj,nisi rekla ili ja nisam procitao,jesu li te gume bile Proxes CF1 ili neki drugi model?

Ne znam da li je skart,ali ja sam ove gume kupio u CG-Berane,i to dosta jeftinije nego sto su u bg,85e cini mi se, dok je u Bg bila oko 120e...

opet kazem,gume me odusevila,posebno po mokrom,jer sam vozio istom brzinom kao po suvom i nije se osecala nikakva losa strana...Napominjem da sam vozio na magistrali,tako da su to neki realni utisci

Vrh

PostPoslato: Sre, 25. 3 2009. 16:12 
Forum Member

Vjeruj mi da se ne sjecam koja je guma bila,samo znam da su bile ljetnje,davno bilo....Predproslo ljeto.......

Vrh

PostPoslato: Sre, 25. 3 2009. 22:21 
Forum Member
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sub, 06. 10 2007. 21:50
Garaža: Hyundai i30 1,4
Kakve su ove HANKOOK OPTIMO koje sam dobio na novom autu !?

Ja ne idem u boj po tome kolika mi sila preti, već koliku svetinju branim.

Vrh

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2746 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 184  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]